משלוח בדואר רשום חינם ברכישה מעל 450 ₪

תכשיטים בעבודת יד

ויקה התעוזה להיות הוא מותג תכשיטים בעבודת יד, אומנם בעשור האחרון בחרתי להתמקד בתכשיטים אבל העיסוק ביצירה ואומנות הם חלק ממני עוד הרבה לפני שהתחלתי להלביש נשים.
מאז שאני זוכרת את עצמי אני יוצרת. גם בראש והרבה בידיים - מעצבת, מאיירת, מפסלת, מנסרת, צובעת, גוזרת, שורפת, תופרת, מדביקה, מלחימה ומה לא? 

אני אוהבת לחבר בין חומרים, טקסטורות, מרקמים, שכבות צורות וצבעים - זה ממש חלק מהמהות שלי וללא ספק דרך נפלאה להעביר מסר, לדבר אל הלב ובעיקר לשמח אותו. 
זה מה שאני עושה הכי טוב! 

מאיפה אני שואבת השראה?


ההשראה שלי נמצאת בכל מה שמקיף אותי! אין על הטבע מבחינת שילובים רעיונות וחיבורים, כל מה שצריך זה להרים עיניים, להסתכל באמת ומשם מגיעים הרעיונות החדים ביותר ובעקבותיהם היצירות הטובות ביותר.

מה גרם לי להתחיל לעצב תכשיטים בעבודת יד ואיך כל הקסם הזה קורה?

למעלה מעשור אני מתמקדת בעיצוב בחימר פולימרי - רבים מכירים אותו יותר בשמו המסחרי "פימו". מגוון היישומים והטכניקות בעבודה עם החומר הזה הם אינסופיים ותמיד יש עוד מה לגלות' לחדש ולהפתיע. בזכות אין ספור ניסויים והתנסויות פיתחתי טכניקות עבודה ייחודיות משלי המאפשרות לי ליצור חרוזים בלוק אחר, מיוחד, שונה ובעיקר כזה שמותח את גבולות החומר המופלא הזה - סימן ההיכר של ויקה התעוזה להיות.

שעות של התבוננות ומשחק בסימטריה וסדר שלעיתים ברורים רק לי, מתחברים לבסוף לתכשיטים ולפריטים שאני מעצבת ויוצרת באהבה גדולה. 

לאחר עיבוד החרוזים ושריפתם בתנור רובם עוברים דרך שכבה נוספת של ציפוי המעניקה ברק ולא פחות חשוב - חוזק נוסף המאפשר לי ליצור תכשיטים צבעוניים, מקוריים עם נוכחות שלא ניתן להישאר אדישים אליהם ועמידים לאורך זמן. 
לכל התכשיטים האלו יש אמא (נעים מאוד) ובית חם והעובדה שהם מיוצרים בארץ, לגמרי בעלי תו כחול לבן - אנחנו הם אלו שיוצרים ומייצרים את החרוזים בעצמנו - מאפשרת לנו לתת שירות גם זמן רב לאחר שהתכשיט נקנה. 

כל הקסם הזה קורה בסטודיו הירושלמי שלי - ומה מייחד אותו כל כך בעיני?
הסטודיו שלי הוא מיזם שהקמתי לפני כ-15 שנה בתוך מבנה של האגודה לבריאות הציבור בשכונת ארנונה הוותיקה בירושלים. במקום מועסקים מתמודדים בבריאות הנפש תחת הגדרת מפעל מוגן בשם "דרך האומנות".
אני שוכרת שטח במבנה והעובדים שלי (בתשלום כמובן) הם מתמודדים מהמפעל. 

 
תכשיטים בעבודת יד
זה באמת מקום ייחודי שאני מאמינה בו בכל ליבי והוא מעניק ערך מוסף שאין לו מחיר עבור העסק, עבורי! 
מלבד העיסוק בחומר, בצבע וביצירה המאפשרים קצת שקט רוגע וריפוי, ניתנים למתמודדים שלא מצליחים להשתלב במעגלי העבודה ה"נורמטיביים", תחושות מעצימות של ערך ונחיצות ומעניקים שייכות ו"מקום בעולם".  
כך - מי שרוכש פריטים של "ויקה" זוכה פעמיים - גם תכשיט ייחודי וגם במתן ערך לחברה ולוקח גם הוא חלק בהמשך קיומו של המיזם החברתי הנפלא הזה.  
 
ובנימה אישית… 
לא תמצאו אצלי טרנדים שגורמים לכולן להראות אותו דבר, ואז להשתנות שוב לפי הדבר החם הבא.. פחות מתחברת.
אני בעד סטייל מיוחד, כזה שמתאים לכל אישה בהתאם למה ומי שהיא, בעד ליצור תכשיטים שמתאימים לטווח רחוק, איכותיים ומושקעים.  
היכולת לבחור שרשרת מעוצבת, תליון מרשים, עגילים בעיצוב אישי או כל פריט שמייחד אותך ומאפשר לך לבטא את עצמך ובכך ליצור סגנון ייחודי משלך זו זכות בלתי נתפסת בעיני שאתן מעניקות לי כשאתן עונדות פריטים של "ויקה – התעוזה להיות".
אני אוהבת לראות איך נשים, איך כל אחת ואחת מלקוחותיי היקרות מתקשטת בתכשיטים שלי, יוצרת לוק מלא נוכחות ושיק שמסובב ראשים וסוחט מחמאות! 
אין כיף גדול מזה!!! 

אז אם את בוחרת להתחדש בתכשיטים בעבודת יד או פריטים מיוחדים למתנות או לבית - תדעי שהגעת למקום הנכון ואני שמחה שאת כאן איתי!
x

#{title}

#{text}

#{price}