משלוח בדואר רשום חינם ברכישה מעל 450 ₪

מתנות סוף שנה לצוות

למה כדאי לכם לקנות יצירה אישית?
בכל שנה, כשהאביב מגיע לסיומו וחודשי הקיץ בפתח, מתחילה הערכות ועדי ההורים לקראת סוף השנה.
כשאחד העניינים המרכזיים שעל הפרק, מעבר להפקות מסיבות הסיום ונאומי הפרידה, הם מתנות סוף השנה לצוות הגננות והמטפלות או צוות המורים ואנשי המנהלה.

מדובר במתנות המוענקות מכל ההורים גם יחד כאות תודה לצוות שכל השנה חינך, טיפל, השגיח, העשיר נתן והעניק ליקרים לנו מכל - הצאצאים שלנו :-)
מטבע הדברים, ישנם סוגים שונים וסגנונות רבים של מתנות סוף שנה לצוות, החל במארזי פינוקים למיניהם, עציצים, גיפט קארד ועוד ועוד שלל רעיונות. 
הפעם אני רוצה להתמקד ברעיון קצת שונה, מקורי ומיוחד.  

בין המגוון הרחב שיש ברחבי הרשת למי שמחפש מתנות סוף שנה לצוות, אני מציעה מתנה עם ערך שמצליחה לשלב מספר אלמנטים חשובים תחת קורת גג אחת:
יזמות ויצירה נשית, עיצוב בהתאמה אישית במידת הצורך, עבודת יד מקורית, ייצור מקומי כחול לבן ותרומה לקהילה.
יזמות ויצירה נשית - באתר שלי: ויקה התעוזה להיות, כל פריט הוא יצירה אישית, כל השראה וכל רעיון נובעים מתוך חיי היומיום שלי כאישה, כאמא, כחברה, כיזמית ובכלל כאדם. פעמים רבות פריטים נולדים מתוך חוסר או מתוך צורך. לעיתים אני אוהבת לקחת פריטים הנמצאים סביבי וליצור אותם מחדש עם פרשנות משלי ומתוך ראיה אופטימית שאוהבת צבע וחיים. כל פריט נועד לשמח ולקשט את הסביבה ולהוסיף אור וצבע בעולם. 

עיצוב בהתאמה אישית- תוכלו למצוא באתר שלי מבחר פריטים לעיצוב הבית, מחזיקי מפתחות, חמסות מעוצבות ועוד פריטים שיכולים לשמש כמתנות סוף שנה לצוות. מעבר לעובדה שכל פריט מעוצב באופן ייחודי, ניתן גם להתאים את העיצובים המיוחדים ולכוונן אותם עפ"י בקשה אם בהתאמת צבעים, גודל, שילובים מעניינים, הוספת הקדשות או ציטוטים מקוריים - כל דבר שיכול להפוך את היצירות שלי למתנה אישית ובלתי נשכחת. 

עבודת יד מקורית- בין היצירות שלי באתר תוכלו למצוא תכשיטים מיוחדים, חמסות מעוצבות, מחזיקי מפתחות, נרות מעוצבים ועוד פריטים מיוחדים שיכולים להתאים כמתנה לכל אישה ולכל בית. כל יצירה מפוסלת  מחימר פולימרי ומשלבת  חרוזים המיוצרים על ידנו בעבודת יד. האתר מתעדכן בפריטים חדשים כל הזמן ואני תמיד שמחה ליצור פריטים חדשים ומיוחדים בהתאמה ללקוחות - זה היתרון הגדול שביצירה בעבודת יד מקומית! 

ייצור מקומי כחול לבן - בשנים האחרונות ישנה התעוררות ועניין מחודשים בקהילה ומתוך כך מגמה משמחת של פרגון לעסקים קטנים אשר מייצרים כאן בארץ - ייצור כחול לבן. ההבנה שתמיכה בעסק מקומי, קטן שנמצא בסביבה בה את חיה, על כל האתגרים, מכיר אותך ואת הצרכים שלך, נושם את אותם הערכים שאת גדלת לתוכם ותכלס מדבר את השפה שאת מדברת ועל שום כך יכול להבין בדיוק מה את מחפשת מצטרפים לחיבור המופלא של קניה מעסק מקומי שהוא עבורך ואת עבורו כשאת רוכשת ממנו ובעצם כך מאפשרת לו להמשיך ולהתקיים. תחשבי כמה זה כיף לקבל מתנה שהיא לא סתם מגיעה מאיזה אי שם לא ידוע אלא יש לה סיפור ופנים ומקום מוכר ואהוב או בקצרה "תוצרת הארץ" המביאה איתה ערך רב.
 

תרומה לקהילה - יש יותר טוב מלקבל מתנה עם ערך מוסף?

כל הפריטים שאתם רוכשים באתר מיוצרים ביחד עם הצוות שלי בסטודיו הירושלמי שלנו , הצוות ברובו מורכב מאנשים המתמודדים עם מורכבויות בריאות הנפש והוא חלק ממפעל שיקומי של האגודה לבריאות הציבור תחת הגדרת מפעל מוגן כל פריט בנוי כך שישנה שרשרת של אנשים העומלים על יצורו. הפריטים מיוצרים תחת הקפדה על איכות, מקצועיות ללא פשרות ומתוך ניסיון רב.
כל רכישה של פריט מעוצב מהמותג שלי עוזרת לקידום ושילוב אנשים עם מוגבלויות, הנחשבים ל"אנשים השקופים", של החברה ותורמת ליכולת שלהם לפרנס את עצמם מאחר והם מתקשים להשתלב במעגלי העבודה הנורמטיבים.

לסיכום,
מתנה והחיפוש אחריה, היא דרך נפלאה להיחשף לעסקים חדשים, מוצרים ייחודיים ויוצרים נפלאים עם סיפורים מיוחדים מאחורי כל יצירה. 
אם אתם מחפשים מתנות סוף שנה מלאות ערך לצוותים החינוכיים,  אני מזמינה אתכם ליצור איתנו קשר, אנחנו כבר ניקח את זה משם:-)
 
x

#{title}

#{text}

#{price}